Kategoriler

HAKKIMIZDA

2018 yılında Rich Sanat olarak sanal ortamda başlattığımız faaliyetlerimize artık İstanbul Büyükçekmece Mimaroba'da yerleşik Atölye Tahta Kurusu adı altında açmış olduğumuz atölyemizde devam ediyoruz. Hem hobi malzemelerinin (Boya çeşitleri akrilik-multisurface-metaliktitanyum-chalked ve yardımcı ürünleri, ahşap malzemeler, polyester objeler, stencil, dekopaj vb.) satışını yapıyor hemde Atölyemizde kursiyerlerimizle çok güzel şeyler yapıyoruz.

Ayrıca Geri Dönüşüm Projeleri üzerine çalışarak ev hanımlarının aile bütçelerine katkıda bulunacak eski eşyaların geri kazanılmasına yönelik uygulamalar yapıyoruz. Yine çeşitli workshoplar yaparak katılımcılarımızın sahip oldukları yeteneklerin ortaya çıkmasına yardımcı oluyoruz. Ahşap ürünlerinden, mozaik sanatına, boya ve çatlatma çeşitlerinden, polyesterlere ve dekopaj, epoksi, stencil uygulamalarına kadar birçok hobi ürününün satışını ve uygulama desteğini bünyemizde yaparak Büyükçekmece'nin en geniş kapsamlı Hobi Marketi olma yolunda ilerliyoruz. 

Bünyemizde ahşap boyama, polyester boyama, çatlatma ve eskitme gibi bir çok sanat üzerine müşterilerimize kurs imkanı sunmanın yanında ayrıca ilköğretim okullarındaki Otizmli çocuklarımızın dikkat sürelerini artıracak ve el-göz koordinasyonunun geliştirilmesine yardımcı olacak eğitimler vermekteyiz. İlkokullarımızdaki Özel Eğitim Sınıflarındaki eğitimlerine devan eden birçok çocuğumuzun kazanımlarından dolayı gurur duymaktayız.

Atölye Tahta Kurusu yalnızca hobi market olmakla kalmayıp evlerinde çalışmak isteyen, yeni hobiler edinmek isteyen fakat teknik bilgisi yeterli olmayıp el becerisi ve yeteneği olan isteklilere de ev sahipliği yapmaktadır.

 

Biz instagram adresimizden takip ediniz, güncel paylaşımlarımızla sizlerleyiz.

 

@atolye.tahtakurusu

 

https://www.instagram.com/atolye.tahtakurusu

 

 

ATK_Logo

Atölye Tahta Kurusu Ekibi

Sema Bostancı

 

UA-145807941-1 UA-139883607-2 54296970 394-183-8193 -------------------------------- GTM-5MRZGKF -------------------------------------- ----------------------------